Zamówiony produkty nie spełnią Twoich oczekiwań? Pamiętaj, że w naszym sklepie masz aż 30 dni na zwrot produktów. Nie mogą być one jednak prane i nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.
Jak zwrócić produkty?
Zwrot korzystając z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Jeśli zamówienie składałaś jako gość (nie posiadasz konta w naszym sklepie) skorzystaj formularza dostępnego na dole tej strony i odeślij do nas zwracane produkty.
- Zapoznaj się z warunkami odstąpienia od umowy zawartej na odległość dostępnymi poniżej.
- Pobierz i wypełnij formularz zwrotu.
- Spakuj zwracane produkty i nadaj paczkę do nas, dołączając do niej wypełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość (formularz zwrotu).
- Poczekaj na rozpatrzenie Twojego zgłoszenia przez naszego pracownika. O następnych krokach powiadomimy Cię mailowo.
Zwrot za pomocą usługi szybkiezwroty.pl
Jeśli posiadasz konto klienta w naszym sklepie, możesz skorzystać z usługi szybkiezwroty.pl. Dzięki temu paczkę do nas nadasz za darmo - korzystając z dowolnego paczkomatu InPost.
Pamiętaj też, że korzystając z usługi szybkiezwroty.pl, zwrócimy na Twoje konto tylko kwotę za zamówione produkty - bez kosztów wysyłki.
- Zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do Historii zamówień.
- Znajdź zamówienie, którego dotyczy zwrot i kliknij w "Szczegóły".
- Wybierz i zaznacz produkty, które chcesz zwrócić.
- Wypełnij formularz podając przyczynę zwrotu. Jeśli nie chcesz podawać przyczyny wpisz "brak przyczyny/nie chcę podawać".
- Prześlij zgłoszenie zwrotu, klikając na przycisk "Zwróć produkty".
- Poczekaj na akceptację Twojego zgłoszenia przez naszego pracownika. O następnych krokach powiadomimy Cię mailowo.
Warunki odstąpienia od umowy
Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Miracle Renata Wtorkowska, ul. Zsdrowie 29, 97-330 Włodzimierzów, Polska, sklep@miracle.com.pl, telefon: 48 602 426 555) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.